Mokiniai lankėsi gyvūnų prieglaudoje „Mylėkime kates“ Jonavoje
Mūsų gimnazijos 5A klasės mokiniai (klasės auklėtoja Edita Brazauskienė) birželio 09d. lankėsi gyvūnų prieglaudoje „Mylėkime kates“ Jonavoje. Mokiniai ne tik šukavo gyvūnų kailį, vedžiojo vienintelį vilkinį šunį ir kates, padėjo maitinti prieglaudoje gyvenančias kates, rodė taip reikalingą gyvūnams dėmesį, sužinojo daug ir skaudžių istorijų iš nuskriaustų gyvūnų gyvenimo, bet ir atvežė pačių rankomis kurtų žaisliukų, drąskyklę ir gultą, kiti pripirko drąskyklių, kokybiško maisto bei atvežė paaukotų pinigėlių. Ačiū vaikams, o ypač jų tėvams už skiepijamą atjautą nuskriaustiems, supratingumą ir pagalbą.
- Hits: 25