Mūsų gimnazijos 5A klasės mokiniai (klasės auklėtoja Edita Brazauskienė) birželio 09d. lankėsi gyvūnų prieglaudoje „Mylėkime kates“ Jonavoje. Mokiniai ne tik šukavo gyvūnų kailį, vedžiojo vienintelį vilkinį šunį ir kates, padėjo maitinti prieglaudoje gyvenančias kates, rodė taip reikalingą gyvūnams dėmesį, sužinojo daug ir skaudžių istorijų iš nuskriaustų gyvūnų gyvenimo, bet ir atvežė pačių rankomis kurtų žaisliukų, drąskyklę ir gultą, kiti pripirko drąskyklių, kokybiško maisto bei atvežė paaukotų pinigėlių. Ačiū vaikams, o ypač jų tėvams už skiepijamą atjautą nuskriaustiems, supratingumą ir pagalbą.
Sakome AČIŪ organizatoriams mokytojams, svečiams, Kulautuvos parapijai, savanoriams, geradariams ir visiems dalyviams.
XIII laidos abiturientams linkime sėkmės, drąsos ir gražaus skrydžio į ateitį!
Didžiuojuosi mūsų gimnazijos Pradinių klasių choro vaikais, dalyvavusiais šioje ypatingoje šventėje. Visus metus kartu dirbome, repetavome ir siekėme bendro tikslo, o rezultatas pranoko lūkesčius.
Norėjau vaikams parodyti, kokią nepaprastą galią turi daina, kai ją kartu dainuoja tūkstančiai balsų. Šventėje jie tai pajuto patys – vienybės, bendrystės ir muzikos jėgą.
Džiaugiuosi kiekvienu vaiku, jų pastangomis, atsakomybe ir nuoširdžiu darbu. Ačiū už nepamirštamas akimirkas ir emocijas, kurios dar ilgai skambės mūsų širdyse.
Vad. Ingrida Tarvydienė
Gegužės 22-23 dienomis vyko „LTU Aquatics“ organizuotas Lietuvos vaikų plaukimo čempionatas 2026, kuriame susirinko per 350 sportininkų iš dvidešimties Lietuvos sporto mokyklų ir klubų. Daugirdas iškovojo geriausio plaukiko Lietuvoje (savo amžiaus grupėje) titulą - 1-ąją vietą.