NAUJIENOS

Atestatų įteikimas

2021 m. liepos 27 d. Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje vyko Šv. mišios ir brandos atestatų įteikimo abiturientams šventė .

Skaitykite daugiau

Liepos 11-18 dienomis nuostabiame ežerų apsuptame Daugų miestelyje vyko vaikų vasaros stovykla pagal Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto  ministerijos finansuojamą  projektą “ Draugauk. Sportuok. Pažink!”

Liepos 11-18 dienomis nuostabiame ežerų apsuptame Daugų miestelyje vyko vaikų vasaros stovykla pagal Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos finansuojamą projektą “ Draugauk. Sportuok. Pažink!”

Stovykla nemokama, dalyvavo šešiasdešimt moksleivių iš keturių mokyklų: Kauno Kovo 11-osios gimnazijos, Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos ir Kauno rajono Lapių pagrindinės mokyklos.

Dalyvavome TV laidoje

Liepos 13d. 3d klasės mokinukai Patricija Slapcinskaitė ir Simas Šeputis dalyvavo LRT laidoje ,,1000 vaikai. Įdomiosios atostogos".

Džiaugiamės pasiekimais

Džiaugiamės ir didžiuojamės 3 f klasės mokinio Fausto Liutkaus laimėjimais.

Skaitykite daugiau

Birželio 10 d. mūsų gimnazijos pirmokėliai dalyvavo Respublikinėje praktinėje pradinių klasių konferencijoje „ Jaunasis Einšteinas“

Konferencijoje dalyavo:

1 a klasės mokiniai Elzė Bieliauskaitė ir Dovydas Kičas, 1 b kl. mokinys Mantas Markelionis ir 1e klasės mokinė Austėja Žilinskaitė.