Lapkričio 19 dieną gimnazijoje vyko tradicinė Kauno miesto poezijos šventė „Saulės grūdai“

Šventės tikslas - puoselėti pagarbą poetiniam žodžiui, gimtajai kalbai, literatūrai ir tautos kultūrai, paminėti Jono Pauliaus II metus.

Nors šiemet poezijos posmai ir dainos skambėjo nuotoliniu būdu, renginį vedė ir gyvai su šventės dalyviais bendravo gimnazijos muzikos mokytojas, vienas iš folklorinio ansamblio „Gilė“ vadovų A. Sinkevičius. Džiaugiamės, kad sulaukėme dalyvių ne tik iš Kauno mokyklų: Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos, LSMU gimnazijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazijos, Kauno J. Basanavičiaus gimnazijos ir savo gimnazijos, bet ir iš Marijampolės Šv. Cecilijos gimnazijos. Poezijos šventėje dalyvavo garbi viešnia rašytoja A. Ruseckaitė, kuri ne tik aptarė jaunųjų poetų kūrybą, išsakė vertingų patarimų, bet pasidalino ir savo kūrybos kelio patirtimi. Gimnazijos nepamiršo ir buvę abiturientai, kurie skaitė savo eilėraščius ir padrąsino poetus savo linkėjimais ir įžvalgomis apie kūrybą. Poezijos šventės laureatai, dalyviai ir jų mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie tradicinės šventės organizavimo, jos dalyviams ir svečiams. Linkime jauniesiems poetams žarstyti saulės grūdus, kad sudygtų poezijos posmais, šildyti kitų širdis sparnuotu žodžiu ir nepaleisti įkvėpimo mūzos.

 

 

 

  • Hits: 96