6 A, 6 C, 8 D ir 8 E mokiniai atliko kūrybinį darbelį - foto koliažo sukūrimą šiuo metu visiems aktualia tema „Kaip korona virusas pakeitė gyvenimą“

Vaikams reikėjo nuotraukų pagalba parodyti, kad kasdieniai įpročiai, gyvenimo ritmas, bendravimas ar pomėgiai kažkaip pasikeitė, palyginus, tarkim, su situacija prieš kelerius metus.

Be nuotraukų koliažo vaikai turėjo pristatyti savo darbelius. Buvo smagu išgirsti ne tik liūdnas istorijas, kad Kalėdas teko sutikti be močiučių ir senelių ar draugų bei tai, kad visur reikia dėvėti kaukes, o ir gražių pasakojimų apie naujai atrastus hobius, daugiau praleisto laiko su tėvais, broliais, seserimis ar augintiniais, atrastus stalo žaidimus. Žemiau matote kelis koliažus, kurie iliustruoja, kokie kūrybiški yra mūsų mokiniai :)
Anglų k. mokytojas Marius Jankevičius