Informatikos konkurso „Bebras“ II turo rezultatai

Žiemos atostogų metu, vasario 20 dieną vyko tarptautinio informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ II etapas, kuriame dalyvavo geriausiai I etape užduotis sprendę 9-12 klasių mokiniai.

II etape uždavinius Lietuvoje sprendė 286 jauniai (9-10 kl. mokiniai) ir 242 kolegos (11-12 kl. mokiniai). Mūsų gimnaziją atstovavo 19 mokinių. Geriausiai IT užduotis išsprendė 12 klasės mokinys Justinas Petkūnas, šalies mastu tarp dvyliktokų užėmęs 6 vietą. Vienuoliktokai Andrius Mačenskas ir Martynas Jukna pateko šalies mastu į dvidešimtuką (Kaune - antri). Kauno m. savivaldybėje tarp devintokų 1-ą vietą laimėjo Viltė Gluoksnytė, 2-ą -Gustavas Krašauskas, tarp vienuoliktokų 5-ą vietą - Martynas Mačiulaitis, 6-ą - Valdas Mizaras ir Aistis Spūdys, tarp dvyliktokų 3-ią vietą laimėjo Tomas Žilinskas, 4-ą - Orinta Matušaitytė, 6-ą Lina Valavičiūtė.

Po konkurso mokiniai turėjo galimybę susipažinti su personalo atrankų kompanija „Alliance for Recruitment“, kuri supažindino su galimybėmis baigus mokyklą bei studijas: kokios specialybės turi paklausą; ką siūlo geriausi darbdaviai IT ir inžinerijos srityse Lietuvoje; kokių asmeninių savybių ir įgūdžių reikia ieškant karjeros galimybių sau Lietuvoje. Bebras yra tarptautinė iniciatyva, kurios tikslas – skatinti informatiką (kompiuterių mokslų studijas bei kompiuteriją) ir informatinį mąstymą – ne tik tarp įvairaus amžiaus mokytojų ir mokinių, bet ir plačiajai visuomenei.

IT mokytojos