Konkurso „Velykų belaukiant“ rezultatai

2021 m. balandžio 5 d. baigėsi respublikinis kompiuterinių atvirukų konkursas „Velykų belaukiant“, kurį trečius metus iš eilės organizavo Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos IT mokytojos Agnė Zlatkauskienė, Danguolė Vaitmonienė ir Edita Mikniuvienė,

Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, Lietuvos informatikos mokytojų asociacija, Kauno miesto informacinių technologijų mokytojų metodinis būrelis. Visą kovo mėnesį Lietuvos mokyklų 5-7 kl. mokiniai piešė velykinius statinius ir animuotus atvirukus. Šiais metais darbų sulaukėme itin gausiai: 253 statinius ir 51 animuotą darbą. Vaikų kūrinius vertino kompetentinga 10 narių vertinimo komisija, kurią sudarė IT ir dailės mokytojos.

Sveikiname nugalėtojus:

Statinių atvirukų kategorijoje:

I vieta. Diana, 7 kl., Kauno „Vyturio“ gimnazija;

Jonas, 5 kl., LSMU gimnazija.

II vieta. Deimantė, 5 kl., LSMU gimnazija;

Viltė, 5 kl., Šiaulių Gegužių progimnazija.

III vieta. Agnė, 6 kl., Švėkšnos „Saulės“ gimnazija;

Elzė, 6 kl., Kauno „Vyturio“ gimnazija;

Joana, 7 kl., KTU inžinerijos licėjus.

Animuotų atvirukų kategorijoje:

I vieta. Mindaugas, 5 kl., Kauno šv. Kazimiero progimnazija.

II vieta. Evelina, 7 kl., Telšių „Germanto“ progimnazija.

III vieta. Emilė, 6 kl., Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija.

  • Hits: 45