Rugsėjo 26-ąją Europos šalys švenčia Europos kalbų dieną

Būdami aktyvūs europiečiai, mūsų gimnazijos mokiniai bei mokytojai taip pat skyrė visą savaitę šiai datai paminėti.

Vienas iš renginių vyko salėje, kur dalyvavo po 4 I-II gimnazijos klasių mokinius. Šiais metais dėl vis dar galiojančio atstumų laikymosi, mokiniai nesirungė klasėmis ir komandomis, bet kiekvienas plušo už save. Šiemet protų mūšis buvo perkeltas į Kahoot platformą, kur buvo pateikti net 55 klausimai apie Europą, jos šalis ir kalbas. Dalyvavo 35 gimnazistai, o geriausiai pasisekė šiems: III vieta - Tamoševičiūtei Marijai (II A klasė), II vieta - Lubiui Augustui (I A kl.), I vieta - Onaičiui Justui (II D kl.). Sveikiname visus, kurie atėjo parodyti savo žinias, sumanumą bei azartą.
Protmūšį rengė anglų kalbos mokytojai Marius Jankevičius ir Dalia Ušparienė.