Tolerancijos diena

Šių metų lapkričio 16 dieną, minint Tolerancijos dieną Lietuvoje, gimnazijos šeštokai dalyvavo Kauno kamerinio teatro režisieriaus Vytauto Gasiliūno edukacinėje forumo teatro programoje „Problema (ne) bėda“.

Likome sužavėti aktorių meistriškumu, betarpišku bendravimu su paaugliais, gebėjimu juos motyvuoti ir sudominti. Mokiniai drauge su aktoriais modeliavo galimas konfliktines situacijas, ieškojo problemų sprendimo kelių, kėlė probleminius klausimus, diskutavo, netgi patys mėgino vaidinti pasirinktus personažus, ieškodami išeičių iš susidariusios padėties. Programa buvo ne tik įdomi, bet ir be galo naudinga, nes jos metu buvo analizuojamos opiausios nūdienos problemos, kylančios tarp paauglių, tokios kaip psichologinis ar fizinis smurtas, patyčios.