Antras projekto „ The Way We Live and Learn“ etapas

Išleisdami vaikus į gyvenimą mokytojai supranta, jog vaikai turi būti gerai supažindinti su šiuolaikinėmis technologijomis, kadangi įvairios šiuolaikinės technologijos yra neatskiriama mūsų gyvenimo dalis.

Dėl to mokytojai taip pat turi tikslą padėti vaikams išmokti taisyklingai naudotis internetine erdve bei paaiškinti, kaip atskirti klaidingą informaciją nuo tikros. Atsižvelgiant į tai, spalio mėn. mūsų ketvirtokai žingsniavo į kitą projekto „ The Way We Live and Learn“ etapą: kalbėjomės apie skaitmeninį pilietiškumą, kuris ir yra apibrėžtas kaip tinkamas, atsakingas elgesys su technologijomis. Tai buvo pirmieji sąmoningi pradinukų žingsniai į informacinių technologijų pasaulį per eTwinning projektą.  Mūsų mokytojos Vilmantė Karaliūnaitė , Aušra Sudikienė, Laima Babenskienė, Almanta Vizbarienė  bei Larisa Baronienė  sėkmingai integravo anglų kalbos bei pasaulio pažinimo pamoką. Norėtume pasidalinti akimirkomis iš integruotos anglų kalbos bei pasaulio pažinimo pamokos.

 

  • Hits: 41