Išvyka į Kėdainius

Lapkričio 24 dieną 5b ir 5e klasių mokiniai dalyvavo pažintinėje išvykoje „Lietuvos geografinis centras – Kėdainiai“.

Pirmiausia pasivaikščiojome Žalgirio mūšio memorialiniame parke, esančiame ties  Cinkiškių kaimu, kuris įkurtas Kryžiuočių ordino sutriuškinimui atminti. Pasiekę Kėdainius, grožėjomės miesto senamiesčiu bei aplankėme Lietuvos kunigaikščių Radvilų mauzoliejų, esantį Evangelikų Reformatų bažnyčioje. Čia išvydome didikų sarkofagus bei peržiūrėjome trumpą dokumentinį filmą apie mauzoliejaus įrengimo istoriją. Apsilankę Krekenavos regioninio parko lankytojų centre,  apžiūrėjome apylinkes iš 30m aukščio apžvalgos bokšto. Pašilių stumbryne gėrėjomės iš arti stumbrais su jaunikliais ir net galėjome juos pavaišinti obuoliu arba morka. Pasisėmę žinių bei įspūdžių, grįžome namo.

5b ir 5e klasių auklėtojos V. Pilipavičienė ir N. Určinauskienė