2021 metų gruodžio 9 dieną 6a, 6d klasės mokiniai ir jų auklėtojos vyko į pažintinę edukacinę išvyką į Vilnių

Pamatėme Keistuolių teatro spektaklį ,,TAIPNE".
Pasivaikščiojome šventiškai pasipuošusiame Vilniaus senamiestyje ir aplankėme įspūdingas eglutes.

Valdovų rūmuose rinkomės apžvalginę ekskursiją po nuolatines Valdovų rūmų ekspozicijas. Pirmoje ekskursijos dalyje gidė kalbėjo apie Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencijos ir jos teritorijos raidą valstybės bei Europos istorijos kontekste, pasivaikščiojome po įspūdingą archeologinį rezervatą, kurį gaubia atkurtas Valdovų rūmų pastatas, apžiūrėjome išlikusius autentiškus mūrus ir šioje teritorijoje aptiktus unikalius radinius. Ekskursiją tęsėme menėse ir privačiuose apartamentuose su atkurtais istoriniais vėlyvosios Gotikos, Renesanso ir ankstyvojo Baroko interjerais.
Už nuostabią išvyką dėkojame mus lydėjusiai gidei Audronei Bakūnienei.