Konkursas „Kuriu žiemužės pasaką 2022”

2022 m. gruodžio mėnesį 2a, 2с ir 4a klasių mokiniai dalyvavo VšĮ „Saulės“ privačios gimnazijos organizuotame tarptautiniame pradinių klasių integruotame anglų kalbos bei dailės ir technologijų kūrybinių darbų virtualiame konkurse „Kuriu žiemužės pasaką 2022”.


I-ajame konkurso etape anglų kalbos mokytojai Tomas Morozovas, Larisa Baronienė ir Lina Steponkienė bei pradinių klasių mokytojos Daina Medinskaitė, Svajūnė Ališauskienė bei Aidana Bičkuvienė vedė 2a, 2c ir 4a klasių mokiniams integruotas anglų kalbos bei dailės ir technologijų pamokas, kurių metu mokiniai klausė pasakų anglų kalba įrašų („The Elves and the Shoemaker“, 2 klasės, ir „The „Cat“ who scared the Christmas Trolls“, 4 klasės), jas skaitė ir kartu su mokytojomis aptarė istorijų siužetą. Tuomet mokiniai piešė piešinius pasirinkta technika. Mokinių piešinius vertino bei 6 kūrybiškiausius, labiausiai temą atskleidžiančius darbus atrinko komisija, kurią sudarė dėstantys anglų kalbos ir pradinių klasių mokytojai bei neformaliojo ugdymo „Menų studijos“ būrelio vadovė Rasa Guščienė. Mokykloje atrinkti kūrybiniai darbai kartu su aprašymais anglų kalba buvo nufotografuoti ir išsiųsti konkurso organizatoriams bei dalyvavo II konkurso etape. Konkurso II etapui buvo pateikti 352 kūrybiniai darbai iš 85 Lietuvos ir užsienio ugdymo įstaigų. 2с klasės mokinė Ema Kumžaitė ir jos piešinys „Dancing Elves“ užėmė I vietą 1-2 klasių piešinių tarpe, o 4a klasės mokinė Evelina Koncevičiūtė su piešiniu „On the Way to Copenhagen with the White “Cat””, tapo laureate 3-4 klasių piešinių tarpe. Visiems II etapo konkurso dalyviams bei jų mokytojams buvo įteiktos konkurso organizatoriaus padėkos, o nugalėtojai ir laureatai buvo apdovanoti diplomais. Džiaugiamės savo mokinių laimėjimais ir linkime toliau tobulinti savo anglų kalbos žinias dalyvaujant mokinių kūrybiškumą skatinančiuose konkursuose.

Virtualią konkurso „Kuriu žiemužės pasaką 2022” parodą su laureatų ir nugalėtojų darbais galima pažiūrėti:

  • Hits: 578

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas