Kelionė į Taizé 2023 06 16-27

Dvidešimt gimnazijos mokinių su mokytojais Mantvydu, Indre, Beata ir Monika birželio 16 dieną pajudėjo į Prancūziją, Taizé miestelyje vykstantį jaunimo susitikimą, kuriam visus metus ruošėsi.

Šią ilgą kelionę, kurią mokiniai kartais vadina „gyvenimo kelione“, lydėjo bendrystė, pasitikėjimas, malda su giesmėmis, smagus savanoriškas darbas, Joninių vakarėlis, dainos ir šokiai, susitikimai grupelėse, asmeniniai pokalbiai ir išpažintys su broliais vienuoliais iš Taizé bendruomenės, naujos pažintys su jaunimu iš viso pasaulio, smagi kelionė autobusu su vairuotojais Roku ir Aliumi, naujai pažinti miestai – Praha ir Leipcigas. Grįžtame iš šios kelionės kitokie negu išvykome - pilna dėkingumo širdimi visiems vykusiems drauge, o labiausiai dėkingi Dievui, kurį turėjome progą pažinti ir patirti.

Kviečiame pasidairyti po nuotraukų galeriją ir kitą kartą vykti drauge.

  • Hits: 591

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas