Ekoprojektas ,,Kuriu gamtai 2023 – verpstė“

2f klasės mokiniai su šeimomis dalyvavo Respublikiniame vaikų ekoprojekte ,,Kuriu gamtai 2023 – verpstė“.

Mokiniai pamokose susipažino su Lietuvių liaudies menu, kur pristatomos verpstės ir prieverpstės, jų dekoravimo būdai, simboliai, ornamentai. Buvo aptarta, kas yra Žemės menas. Vėliau mokiniai būdami gamtoje su savo šeimos nariais kūrė iš gamtinės medžiagos verpstės formą ir dekoravo ją verpstėms būdingais puošybos elementais. Šiam kūrybiniam darbui buvo naudojama tik gamtinė medžiaga. Darbai dėliojami, kuriami gamtoje, lauke ir iš gamtinės medžiagos, kuri neteršia aplinkos ir greit suyra. Dalinamės antrokėlių verpstėmis iš gamtinės medžiagos.

Klasės vadovė Daiva

  • Hits: 332

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas