Birželio 14 d. jungtinė Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos ir LSMU gimnazijos mokinių grupė išvyko į savaitės trukmės jaunimo susitikimą, organizuojamą Taizé bendruomenės brolių

Nuoširdžiai išlydėti abiejų gimnazijų direktorių Ramutės Latvelienės ir Arūno Bučnio, mokiniai leidosi į beveik dvi savaites trukusią kelionę.

Už šią galimybę nuoširdžiai dėkojame Taizé bendruomenės broliams, kurie jau daugybę metų mus globoja ir priima, taip pat dėkojame gimnazijų administracijoms už sudarytas sąlygas keliauti, dėkojame grupės vadovams Mantvydui Randžiui, Indrei Pamarnackaitei, Beatai Šadzevičienei, Tadui Vaškevičiui ir Jūratei Jurevičiūtei. O ko gero didžiausia padėka tenka 44 jauniesiems piligrimams: NUOSTABU, KAD PASITIKĖJOTE IR VYKOTE Į ŠĮ DIDELĮ NUOTYKĮ.

Prisegame keletą šios kelionės akimirkų.

  • Hits: 265

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas