My Undiscovered Country and Travelling the World

2019 - 2020

 • Projekto kūrėja:

  Larisa Baronienė, Lietuva-Kaunas

 • Kauno Jono Pauliaus II
  gimnazijos dalyviai:

  anglų kalbos mokytoja Vitalija Mikšytė
  anglų kalbos mokytoja Larisa Baronienė
  mokytoja Rita Labanauskienė ir jos mokiniai (3b)
  mokytoja Ramutė Jaraitienė ir jos mokiniai (3a)

  mokytoja Naujokienė Virginija –  ir jos mokiniai (2a)

  mokytoja Karaliūnaitė Vilmantė –  ir jos mokiniai (2b)

  mokytoja Babenskienė Laima – ir jos mokiniai (2c)

  mokytoja Sudikienė Aušra-  ir jos mokiniai (2d)

  mokytoja Vizbarienė Almanta –ir jos mokiniai ( 2e)

  mokytoja Kairaitienė Danguolė –  ir jos mokiniai (2f)

  mokytoja Keterienė Vilma –  ir jos mokiniai (3b)

  mokytoja Ališauskienė Svajūnė –  ir jos mokiniai (3c)

  mokytoja Petruškevičienė Rita –  ir jos mokiniai (3d)

  mokytoja Miliušienė Edita – ir jos mokiniai –(4c)

  mokytoja Guigienė Danutė – ir jos mokiniai ( 4d)

  mokytoja Kumpikevičius Modestas – ir jo mokiniai (4e)

   

 • Partneriai:

  Čekija, Lenkija, Estija, Islandija

 • Mokinių amžius:

  5-10 m.

 • Projekto trukmė:

  2019-2020 
  (1 m. - nuo rugsėjo mėn. iki birželio mėn.)

Projekto žurnalas

 • 2019 09 20

  Pradinių klasių mokiniai pradeda naują eTwinning projektą „Neatrasta Lietuva ir pasaulis“ ( “Undiscovered Lithuania and Travel the World“). Projektas vyks lietuviškai ir angliškai, nes prie mūsų pradinukų prisijungs  pradinukai iš Lenkijos, Islandijos, Estijos bei Čekijos. Projekto metu mokiniai  bei mokytojai keliaus, rinks magnetukus žemėlapiui-dėlionei, dalinsis kelionių  įspūdžiais su projekto partneriais.

  Džiaugiamės, kad jau prisijungė prie projekto visi ketvirtokai ir antrokai bei keletas trečių klasių su savo mokytojais.

  Šiais mokslo metais tęsiasi  dar vienas eTwinning projektas – “Let‘s Give  Peace a Chance“, kuriame dalyvauja 3c klasės mokiniai  ir jų mokytojos. Laukiame naujų  įdomių veiklų bendraudami su projekto partneriais iš Kroatijos, Portugalijos, Graikijos, Italijos, Turkijos.

   

   

   

 • 2019 10 31

  eTwinning projekto „Neatrasta Lietuva ir pasaulis“ ( My Undiscovered Country and Travelling the World“) dalyviai kūrė projekto logotipą, nes logotipas projekto startui ir tolimesnei sėkmingai veiklai – būtinas dalykas . O kurdami logotipą vaikai plačiau susipažino su projekto tikslais bei būsimomis veiklomis.

  Dalyvauti projekto logotipų parodoje-konkurse pakvietėme visus antrokus.

  Konkursui-parodai reikėjo pateikti transporto priemonės, kuria naudojantis būtų galima geriausiai pažinti pasaulį, piešinį.

  Smagiausias momentas šioje veikloje buvo geriausio logotipo rinkimai. Išrinkome net tris geriausius piešinius. O mūsų projekto partneriai užsieniečiai padės mums išrinkti vieną patį geriausią.

  Filmuotoje medžiagoje stebėkite, kaip viskas vyko.

   

   

   

 • 2019 11 27

  Lapkričio 25 d. 4c klasės mokiniai kartu su klasės mokytoja E. Miliušiene bei anglų kalbos mokytoja L.Baroniene dalyvavo integruotoje lietuvių kalbos, muzikos ir anglų kalbos pamokoje-vebinare, kur susitiko su visais projekto partneriais. Vebinare iš viso dalyvavo 7 komandos: mūsų gimnazijos 4c klasės mokiniai, dvi komandos iš Kėdainių, mokiniai iš Islandijos, Čekijos, Estijos, Lenkijos. Vebinaro metu pristatėme savo piešinius , skirtus projekto logotipo – transporto priemonės keliauti po pasaulį – konkursui. Pamokos pabaigoje dainavome lietuviškai dainą apie Kauną. Dėkojame muzikos mokytojai Ingridai Tarvydienei  už tai, kad surado mums dainą apie Kauną, išmokė dainuoti ir dalyvavo kartu su mumis vebinare.

   

 • 2019 12 01

  Tarptautinio eTwinning projekto „My Undiscovered Country and Travelling the World“  dalyviai ruošiasi Kalėdoms. 2b ir 2d mokiniai paruošė atvirukus su Kalėdiniais sveikinimais projekto partneriams. Taip pat pagamino magnetukus su Lietuvos vaizdais, skirtus projekto „internetinei parduotuvei“. Džiaugiamės, kad galėjome paruošti  ne tik atvirukus popieriuje, bet ir elektroninius atvirukus „Žiemos fantazija“, kuriuos išsiųsime e-paštu. Už pagalbą gaminant šiuos atvirukus 2d klasės mokiniai ir mokytoja A.Sudikienė dėkoja mūsų gimnazijos informatikos mokytojoms E.Mikniuvienei ir A.Zlatkauskienei.

 • 2019 12 20

  Kalėdos ateina ir atneša daug džiaugsmo visiems. Kiekvienas nori būti pasveikintas ir pasveikinti kitus. Tarptautinio eTwinning projekto “My Undiscovered Country and Travelling the World“

   dalyviai , mūsų gimnazijos 2-4 klasių pradinukai , gavo sveikinimus nuo projekto partnerių iš Estijos, Islandijos, Lenkijos, Čekijos,, dviejų mokymo įstaigų iš Kėdainių. Dėkojame 2d ir 2b klasių mokiniams už sveikinimo atviruką bei magnetukų pagaminimą.

   


KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas