We Are Pen Friends

2019 - 2022

 • Projekto kūrėja:

  Larisa Baronienė, Lietuva-Kaunas

 • Kauno Jono Pauliaus II
  gimnazijos dalyviai:

  anglų kalbos mokytoja Larisa Baronienė
  mokytoja Laima Babenskienė ir jos mokiniai (2c)
  anglų kalbos mokytoja Liudmila Paleckaitienė

   

   

 • Partneriai:

  Italija

 • Mokinių amžius:

  7-10 m.

 • Projekto trukmė:

  2 m.

Projekto žurnalas

 • 2022 02 03

  Mūsų draugystė su Italais tęsiasi bei eTwinnig projektinė veikla 4c klasėje plečiasi. Daug įspūdžių ir staigmenų atneša kiekvienas iš draugų gaunamas laiškas. Paskutinis laiškas buvo su dovanomis, kurios atskleidė Italijos ypatumus bei draugų svajones, parodžiusias, kad eTwinning projektas „We Are Pen-Friends“ yra reikalingas, naudingas bei produktyvus tiek mokytojoms, tiek ir mokiniams. Dabar anglų kalbos mokytoja Larisa Baronienė bei 4c mokiniai ir jų mokytoja Laima Babenskienė ruošia staigmeną vaikams iš Italijos.

 • 2021 11 20

  Draugasi iš Italijos

  Bendrauti internetu – yra populiarus būdas tarp jaunimo.


  Tačiau norėtume pasidžiaugti, jog mūsų mokyklos mokiniai iš 4c klasės jau tris metus bendrauja su mokiniais iš Italijos siunčiant laiškus paštu. Nuo rugsėjo mėnesio sėkmingai tęsiasi eTwinning projektas „We Are Pen- Friends“, kuriame mokytojos Larisa Baronienė bei Laimutė Babenskienė sklandžiai integravo anglų kalbos ir pasaulio pažinimo pamokas bei anglų kalbos ir darbų pamokas. Vaikai jau daug sužino apie savo draugus: kokia jų mylimiausia spalva, patiekalai, ką jie mėgsta veikti vakare grįžus iš mokyklos, kuo jie nori būti užaugę. Be to, mūsų vaikai daug papasakojo apie Lietuvą, o jų draugai iš Italijos atskleidė savo šalies ypatumus. Paskutinis mūsų siųstas laiškas į Italiją lapkričio mėnesį buvo su vaikų darbeliais ir žaidimais padarytais iš popieriaus bei instrukcijomis kaip žaisti. Daug įspūdžių bei jaudinančių momentų atneša kiekviena projektinė veikla ir dabar mes su nekantrumu laukiame atsakymo.

 • 2020 11 29

  eTwinning projektas “We Are Pen Friends” tęsiasi. Kiekvienas 3c klasės mokinys gavo nuostabų laišką nuo savo susirašinėjimo draugo iš Italijos. Įspūdžių ir džiaugsmo buvo daug. Dabar prasidėjo atsakingas etapas ir mokytojoms, ir visiems mokiniams – paruošti laišką atsakymui. Juk kartais šiame skaitmeniniame amžiuje mes primirštame, kaip rašyti popierinius laiškus bei paruošti laišką paštui.

  3c klasės mokytoja Laima Babenskienė bei anglų kalbos mokytojos Larisa Baronienė  ir Edita Miliušienė jau pradėjo integruoti anglų kalbos pamokas su dailės ir darbelių pamokomis bei lietuvių kalba. Jau kitą savaitę į Italiją iškeliaus nuostabios knygutės, kurias paruoš mokiniai. 

   

   

 • 2019 12 09

  Šiais metais startavo dar vienas eTwinning susirašinėjimo projektas ,,We Are Pen Friends“, kurio koordinatorė yra mokytoja Larisa Baronienė. Šiame projekte dalyvaus vaikai iš Italijos ir 2c klasės mokiniai bei jų mokytojos Laima Babenskienė, Liuda Paleckaitienė. Projekto pagrindą sudarys integruotos anglų ir pasaulio pažinimo bei anglų ir dailės pamokos, kurių metu mokiniai galės pajusti ne tik bendravimo džiaugsmą, bet ir tikrąją anglų kalbos mokymosi naudą bei teikiamas galimybes. Norisi tikėti, kad užsimezgusi nauja dviejų mokyklų draugystė laikui bėgant tik stiprės, o projektas padės mokiniams pažinti svetimą šalį bei jos kultūrą, ugdys bendravimo užsienio kalba įgūdžius bei didins motyvaciją mokytis.

   

   

   

   

   


KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas