Teeny Bookworms

2019 - 2020

 • Projekto kūrėja:

  Larisa Baronienė, Lietuva-Kaunas

 • Kauno Jono Pauliaus II
  gimnazijos dalyviai:

  anglų kalbos mokytoja Vitalija Mikšytė
  mokytoja Rita Labanauskienė ir jos mokiniai (4b)
  mokytoja Ramutė Jaraitienė ir jos mokiniai (4a)
  anglų kalbos mokytoja Larisa Baronienė

   

   

 • Partneriai:

  Vokietija, Graikija.

 • Mokinių amžius:

  7-10 m.

 • Projekto trukmė:

  1 m.

Projekto žurnalas

 • 2019 10 18

  Tarptautinio eTwinning projekto „Teeny Bookworms“ dalyviai – 4a ir 4b klasių mokiniai bei mokytojai-bendradarbiaudami su projekto partneriais,  kūrė projekto talismaną. Projekto partneriams iš Vokietijos pasiūlius, visų šalių projekto dalyviai  balsuodami internete išrinko talismano vardą.

   

   

 • 2019 12 03

  Mūsų gimnazijos 4a ir 4b klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis Rita Labanauskiene bei Ramute Jaraitiene dalyvauja tarptautiniame  eTwinning projekte „Teeny Bookworms“. Projekto dalyviai – tai tokie žmonės, kurie mėgsta skaityti knygas ir kurie nori išmokti naudotis naujais internetiniais įrankiais, naudojamais eTwinning platformoje.

   Vienas iš tokių įrankių, kurį išbandėme pirmą kartą – programa Blabbirise. Naudodami šį įrankį, prisistatėme su savo pieštais autoportretais projekto partneriams, pristatėme savo mokyklą. Vieną vienintelį projekto talismaną mes, visų valstybių dalyviai, kūrėme kartu ( kartu su partneriais iš Vokietijos ir Graikijos)  kitu įrankiu  -  Google.doc. Mums labai patiko talismanas, tik dar reikia balsuoti – išrinkti jam vardą.

   Susidomėję laukiame naujų veiklų ir užduočių mūsų projektui.

 • 2020 01 16

  Kiekviena projekto šalis pristatė  po tris mėgstamiausias knygas. Iš tų knygų išsirinkome po tris pasakas ir paruošėme tų pasakų inscenizacijas, kurias, nufilmuotas, galėjo partneriai stebėti eTwinning erdvėje.

  Vėliau paruošėme inscenizacijas užsieniečių išrinktoms pasakoms. Jas taip pat galėjome pamatyti nufilmuotas eTwinning erdvėje.

   

   

 • 2020 01 23

  Sausio mėnesį projekto talismanas Chelsey atvažiavo į Lietuvą ir  vieną savaitę gyveno 4b klasėje. Po to išleidom Chelsey į Graikiją, kur ji apsistojo pas kitus projekto dalyvius.

   

   

   

   


KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas