The Young Scientists (2020 - 2021)

2020 - 2021

 • Projekto kūrėja:

  Anglų kalbos mokytoja Larisa Baronienė, Lietuva-Kaunas

 • Kauno Jono Pauliaus II
  gimnazijos dalyviai:

  anglų kalbos mokytoja Vitalija Mikšytė

  mokytoja Medinskaitė Daina ir jos mokiniai (4a)

  mokytoja Keterienė Vilma ir jos mokiniai (4b)

  mokytoja Ališauskienė Svajūnė  ir jos mokiniai (4c)

  mokytoja Petruškevičienė Rita ir jos mokiniai  (4d)


   

   

 • Partneriai:

  Kanada, Kroatija, Lenkija, Estija, Čekija

 • Mokinių amžius:

  5 – 21 m.

 • Projekto trukmė:

  nuo spalio 9d. iki spalio 26 d

Projekto žurnalas

 • 2020 10 09

  Penktadienį, spalio 9d. startavo dar vienas eTwinning projektas „The Young Scientists“ , kuriame dalyvauja visi mokyklos ketvirtokai bei jų mokytojos


  Svajūnė Ališauskienė, Daina Medinskaitė, Vilma Keterienė , Rita Petruškevičienė, anglų kalbos mokytoja Vitalija Mikšytė bei  projekto koordinatorė Larisa Baronienė . Prie projekto taip pat prisijungė moksleiviai iš Lenkijos, Čekijos, Estijos, Kanados ir Kroatijos. Šis projektas ypatingas tuo, jog jame dalyvauja skirtingo amžiaus grupės – nuo darželinukų iki studentų iš universiteto. Moksleiviai susipažins su gyvybės įvairove bei DNR genetiniu kodu. Į vaikams iškilusius klausimus padės atsakyti Vilniaus universiteto studentų iš iGEM komandos sukurta spalvinimo knygutė. Šią knygutę moksleiviai studijuos iki spalio 26d. Taip pat moksleivių laukia įdomios integruotos pamokos.

  Spalvinimo knygutę žiūrėkite čia:

   

   

 • 2020 10 16

  Spalio 16 d. mūsų gimnazijos pradinių klasių ketvirtokai per integruotas anglų kalbos ir pasaulio pažinimo pamokas tapo jaunaisiais mokslininkais. Šios pamokos buvo vienas iš tarptautinio eTwinning projekto „The Young Scientists“ etapų. Pasiversti mokslininkais ir

  stebėti per mikroskopą mielių,

  svogūno ląsteles,

   atlikti kitus bandymus

   ir, pasitelkus stipriausią savo fantaziją, pateikti mokslinį  pasiūlymą, kaip išgelbėti bakterijų užpultas žuvytes Gemiuko akvariume

  pradinukams padėjo svečias – jaunasis mokslininkas iš Vilniaus universiteto studentų iGem komandos, paruošusios vaikams spalvinimo knygelę su užduotimis „(Ne)paslėptas gyvybės kodas“.

  Projekto dalyviai džiaugiasi galimybe pamatyti mikroskopą, o per mikroskopą – ląsteles ir nuoširdžiai dėkoja už pagalbą bei bendradarbiavimą  mokytojai Ramintai Svidinskaitei.

   

   

 • 2021 04 06

  Džiaugiamės mūsų gimnazijos anglų kalbos mokytojos Larisos Baronienės projektinės veiklos pasiekimais. Už tarptautinį eTwinning projektą "The Young Scientists" šiais metais L. Baronienei suteiktas Nacionalinis kokybės ženklelis. Tai jau vienuoliktas mokytojos autorinis projektas, apdovanotas NKŽ.


KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas