Discovering a New Island

(2018 - 2019)

 • Projekto kūrėja:

  Larisa Baronienė, Lietuva-Kaunas

 • Kauno Jono Pauliaus II
  gimnazijos dalyviai:

  anglų kalbos mokytoja Vitalija Mikšytė
  anglų kalbos mokytoja Larisa Baronienė
  mokytoja Rita Labanauskienė
  ir jos mokiniai (3b)
  mokytoja Ramutė Jaraitienė
  ir jos mokiniai (3a)

 • Partneriai:

  Čekija, Slovakija, Kanada, Lietuva-Kėdainiai

 • Projekto trukmė:

  2018-2019 
  (1 m. - nuo rugsėjo mėn. iki gegužės mėn.)

Projekto žurnalas

 • 2019 05 10

  Gegužės 10 d. mūsų gimnazijos 3a klasės pradinukai, tarptautinio eTwinning projekto „Atrandant naują salą“  ( angl.“Discovering A New Island“) dalyviai, kartu su klasės mokytoja R.Jaraitiene bei anglų kalbos mokytojomis L.Baroniene ir V.Mikšyte dalyvavo vebinare-susitikime su projekto partneriais iš Lietuvos ( Kėdainių) ir Čekijos.
  Integruotos pamokos-susitikimo metu angliškai kalbėjome apie metų laikus, pristatėme savo piešinius, dainavome. Įdomiausia, daugiausiai emocijų suteikusi vebinaro dalis buvo viktorina, kurioje dalyvavome naudodami programėlę KAHOOT. Čia patyrėme ir supratome, koks svarbus yra darnus komandinis darbas.

 • 2019 04 05

  Sveikiname 3b klasės mokinius Povilą Malakauską ir Majų Motiejų Prokopą tapus nugalėtojais Respublikinėje mokinių projektinių darbų konferencijoje "Projekto metodas pamokoje", kuri įvyko šių metų balandžio 5 dieną Prienų rajono Skriaudžių pagrindinėje mokykloje. Mūsų mokiniai skaitė pranešimą apie tarptautinį eTwinning projektą „Atrandant naują salą“ . Konferencijos dalyviai susidomėję klausėsi mūsų pradinukų pasakojimo ir atidžiai stebėjo besikeičiančius vaizdus ekrane, pateikė taiklių papildomų klausimų. Dėkojame tėveliams, mokiniams, mokytojams, kurie prisidėjo prie projekto veiklų, o tuo pačiu – ir prie konferencijai pateiktos medžiagos kūrimo.

   

 • 2019 03 01

  Pirmąją pavasario dieną 3b klasės pradinukai dalyvavo integruotoje pamokoje-vebinare, skirtoje saugesnio interneto savaitės apibendrinimui. Vebinare taip pat dalyvavo Kėdainių lopšelio darželio „Pasaka“ darželinukai su savo auklėtojomis ir projekto partneriai penktokai iš Čekijos bei jų mokytoja Lucia. Pamokos-vebinaro metu pakartojome pagrindines saugaus elgesio taisykles naudojantis internetu, kompiuteriu, telefonu; žaidėme, pristatėme vieni kitiems užbaigtus kolektyvinio rankų darbo skirtukus knygoms ( pusė to paties skirtuko pagaminta Lietuvoje, kita pusė - Čekijoje), dainavome ir klausėmės vieni kitų dainų. O pamokos pabaigoje daug emocijų išliejome dalyvaudami viktorinoje naudojant KAHOOT programėlę.

   

 • 2019 02 25

  Edukacinio konkurso OLYMPIS 2018 metų rudens sesijoje dalyvavo 169 mūsų mokyklos pradinukai. Medaliais apdovanoti 47 mokiniai, iš jų devyni mokiniai gavo net po du medalius. Mokiniams įteiktos 23 padėkos, įteikti 298 pirmojo laipsnio , 67 antrojo laipsnio ir 34 trečiojo laipsnio diplomai. 2018 metų rudens sesijos dalyviams labai patiko konkursas ir daugelis jų jau ruošiasi 2019-ųjų pavasario sesijai! Linkime jiems sėkmės! .

   

 • 2018 12 16

  3a klasės mokiniai su dalyvavo vebinare – susitikime su projekto partneriais iš Čekijos, Kanados ir Lietuvos.  Belaukdami gražiausių metų švenčių mokiniai kūrė Kalėdinius atvirukus naudojant ‚Colorillo‘ programą .

   

 • 2018 11 23

  Lapkričio 23 d., penktadienį, mūsų gimnazijoje vyko respublikinis bendrojo ugdymo mokyklų 3-4 klasių renginys- šventė „Kasdienė duona – ji šventa“. Renginyje dalyvavo 9 mokinių komandos iš respublikos ir Kauno miesto mokyklų. Popietėje skambėjo dainos, patarlės, priežodžiai ir eilės apie duoną. Buvo inscenizuojamos pasakos. Mokiniai susipažino su ilgu duonos keliu nuo želmenėlio iki duonos riekelės ant mūsų stalo. Visi kartu pašokome šokį- žaidimą „ Šiaudų kūlis“. O po komandų prisistatymų vaišinomės duona, medumi, gira ir kitais patiekalais iš duonos, kuriuos pagamino mokinių tėveliai ir mūsų svečiai.

  Renginį organizavo ir vedė 3a, 3b klasių mokiniai ir jų mokytojos Ramutė Jaraitienė ir Rita Labanauskienė. O kad renginyje linksmai skambėtų dainos, gražiai suktųsi poros padėjo šokių vadovė Viktorija Abramavičienė, muzikos mokytoja Ingrida Tarvydienė, kapelijos vadovas Dalius Ivanauskas, mokytojai Modestas Kumpikevičius, Larisa Baronienė ir Vitalija Mikšytė.

  Mokytojos Rita Labanauskienė ir Ramutė Jaraitienė .

   

 • 2018 09 26

  3a klasė ir mokytoja Ramutė Jaraitienė, 3b klasė ir mokytoja Rita Labanauskienė kalbėjo apie projektą bei kūrė projekto logotipą.

   
KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas