Winter Wonderland

2018
 • Projekto kūrėja:

  Larisa Baronienė, Lietuva-Kaunas

 • Kauno Jono Pauliaus II
  gimnazijos dalyviai:

  direktoriaus pavaduotoja Renata Baršukaitienė
  anglų kalbos mokytoja Vitalija Mikšytė
  mokytoja Edita Miliušienė ir jos mokiniai (2c)
  mokytoja Danutė Guigienė ir jos mokiniai (2d)
  anglų kalbos mokytoja Larisa Baronienė

 • Partneriai:

  Runowie - Kroatija, Lietuva - Kėdainiai, Lenkija - Bialystok

 • Mokinių amžius:

  5-10 m.

 • Projekto trukmė:

  5 mėn.

Projekto žurnalas

 • 2018 05 14

  Tarptautinio eTwinning projekto „Man patinka žiema“ (angl. “Winter Wonderland“) baigiamajame renginyje Lenkijoje, Bialystoko šv.Kirilo ir Metodijaus gimnazijoje, šių metų gegužės 11 dieną susitiko projekto partneriai iš penkių Lietuvos ir Lenkijos mokyklų. Keturiolika 2c ir 2d klasių pradinukų kartu su direktorės pavaduotoja Renata Baršukaitiene, klasių mokytojomis Edita Miliušiene , Danute Guigiene, anglų kalbos mokytojomis Larisa Baroniene bei Vitalija Mikšyte dalyvavo atvirose integruotose pamokose šv. Kirilo ir Metodijaus gimnazijoje bei Bialystoko sporto arenoje.

   

 • 2018 12 17

  Tarptautinis eTwinning projektas „Man patinka žiema”(„Winter Wonderland“) Lietuvos švietimo mainų paramos fondo įvertintas eTwinning projektų kokybės ženklu. Mūsų gimnazijos pradinukų komanda – projekto dalyviai iš 2c bei 2d klasių - ruošiasi kelionei į Lenkiją su atsakomuoju vizitu projekto užbaigimo proga. Sveikiname 2c ir 2d klasių pradinukus ir jų mokytojas Danutę Guigienę ir Editą Miliušienę su laimėjimu! Džiaugiamės kartu ir dėkojame už nuoširdų dalyvavimą projekto veiklose.

  Direktorės pavaduotoja Renata Baršukaitienė

  Anglų kalbos mokytojos Vitalija Mikšytė ir Larisa Baronienė

 • 2018 02 14

  eTwinning renginys, skirtas projektui 'Winter Wonderland'  ir temai „Saugaus interneto diena“.

  Visa Europa vasario 6 d. pažymi saugaus interneto dieną. Mūsų gimnazijos pradinukai, dalyvaujantys tarptautinio eTwinning projekto „Stebuklingoji žiemos žemė“ ( angl. “Winter Wonderland“), organizavo renginį „Saugesnio interneto savaitė“, į kurį prisijungti pakvietė ne tik mūsų gimnazijos kitų klasių pradinukus , bet ir mokyklas iš kitų šalių. eTwinning erdvėje prie renginio prisijungė daugiau nei 80 mokyklų iš skirtingų šalių, pvz., Tuniso, Kroatijos, Turkijos, Vokietijos ir kt. Džiaugiamės, kad prie mūsų renginio prisijungė ir daug mūsų mokyklos pradinukų – pravedėme pamokėles apie saugesnį internetą 13-oje pradinių klasių, kur mokiniai žiūrėjo filmukus, aptarė juos, diskutavo, atsakė į viktorinos klausimus, užrašė saugaus interneto meškiukui svarbiausias interneto naudojimo taisykles. Mėlyni meškiukai, pasipuošę tomis taisyklėmis ant pilvukų, dabar tupi mūsų mokyklos koridoriuje, primindami apie saugaus interneto savaitę. 4b klasės mokiniai paruošė plakatus, kurie taip pat puošia mūsų mokyklos koridorių. Vyko webinar‘as – susitikimas su mokiniais iš Kroatijos, Lenkijos ir Kėdainių, kurio metu vaikai dalyvavo viktorinoje. eTwinning erdvėje visų šalių dalyviai dalinasi idėjomis, nuotraukomis bei filmuota medžiaga apie renginį.

   

 • 2018 01 30

  Sausio 30 d. Kauno Jono Pauliaus II gimnazijoje vyko tarptautinio „eTwinning“ projekto „Stebuklingoji žiemos šalis“ (angl. „Winter Wonderland“) partnerių susitikimas.

  2018 m. Sausio 30 d. mūsų gimnazijoje svečiavosi tarptautinio eTwinning projekto „Winter Wonderland“ („Stebuklingoji žiemos šalis“) dalyviai: Šv. Kirilo ir Metodijaus mokyklos iš Bialystoko (Lenkija) 2-os klasės mokiniai, jų tėveliai ir mokytoja Katarzyna Zajączkowska bei Kėdainių „Aušros“ progimnazijos 3-os klasės mokiniai ir mokytoja Danguolė Tumėnienė. Susitikimui mūsų gimnazijos 2c ir 2d klasių pradinukai bei mokytojos Edita Miliušienė, Danutė Guigienė paruošė puikų koncertą. Po koncerto visi susitikimo dalyviai mokė vieni kitus žaidimų. Vėliau 2c ir 2d klasių mokiniai pasikvietė svečius į savo klases ir kartu dalyvavo integruotoje dailės - technologijų ir anglų kalbos pamokoje. Po linksmų priešpiečių, prieš atsisveikinant, mūsų gimnazijos pavaduotoja R. Baršukaitienė įteikė projekto parodos „I Like Winter” („Man patinka žiema”) nugalėtojams sertifikatus, o svečiai ir šeimininkai pasikeitė atminimo dovanėlėmis. Popietę svečiai susipažino su Kauno senamiesčiu, aplankė Kauno pilį, dalyvavo edukacinėje pynimo virvelėmis programoje Kauno Jaunųjų turistų centre.

  Tokių susitikimų metu mes suprantame, kad eTwinning – tai yra draugai, gera nuotaika, gebėjimas dirbti kartu.   


KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas