Look Around Carefully

2021 - 2023

 • Projekto kūrėja:

  Larisa Baronienė, Lietuva-Kaunas

 • Kauno Jono Pauliaus II
  gimnazijos dalyviai:

  Anglų kalbos mokytoja Larisa Baronienė


                                                                                                      Mokytoja Svajūnė Ališauskienė

  ir jos mokiniai (2c)

   

   

 • Partneriai:

  Lenkija, Kroatija, Italija

 • Projekto trukmė:

  2021 - 2023 m. m.

   (2 m.)

Projekto žurnalas

 • 2023 05 22

  STEAM laboratorija mūsų gimnazijoje


  Ar norite sužinoti, kas nutinka, kai į vandenį įdedate sulankstytus gėlių žiedlapius, ir kaip susidaro lietaus debesis? O gal norėtumėte sužinoti, kas atsitinka, kai paslepiate paveikslėlį už stiklinės vandens? 2c klasės mokiniai jau žino atsakymus, nes gegužės 19 d. jie turėjo integruotą anglų kalbos ir pasaulio pažinimo pamoką su vaikais iš Italijos. Vaikai atliko eksperimentus, išsiaiškino, kodėl taip nutinka, pakartojo spalvų pavadinimus anglų kalba ir įtvirtino žinias žaisdami žaidimą KAHOOT. KAHOOT buvo sudarytas iš mokinių tėvų darytų nuotraukų, kurias Italijos, Lietuvos ir Kroatijos mokytojai įkėlė į bendrą platformą www.genially.com

  https://view.genial.ly/634a6b6ed1d0d90012c85397/interactive-image-color-all-around-us

  pagal eTwinning projektą „LOOK AROUND CAREFULLY“. Visa tai padeda ugdyti ne tik anglų kalbos ir pasaulio pažinimo įgūdžius, bet ir pilietiškumą, kūrybiškumą, kultūrines ir bendravimo kompetencijas. Verta pridurti ir tai, kad eTwinning projektas „LOOK AROUND CAREFULLY“ moko mokinius dirbti komandose. O mūsų komandą sudaro ne tik mokiniai, bet ir jų tėvai. Dėkojame anglų kalbos mokytojoms Larisai Baronienei ir Svajūnei Ališauskienei už integruotos pamokos organizavimą. Keletas akimirkų iš pamokos ...

 • 2022 10 24

  Vaizdo konferencija su mokiniais iš Kroatijos

  Vaizdo konferencijoje spalio 14 d., kurioje dalyvavo mokiniai iš 2c klasės bei mokiniai iš Kroatijos, praėjo labai įdomiai bei greitai. Su draugais visada yra lengviau mokytis – tu gali padėti savo draugams, o jie gali patarti tau, kaip atsakyti teisingai į klausimą, kurį užduoda mokytoja. Smagu, kai gali eksperimentuoti kartu su draugais, kurie gyvena kitoje šalyje, tai dar labiau motyvuoja mokytis ir didina norą viskuo dalintis kalbant angliškai bei parodyti viską ką sugebi. Taigi, vaizdo konferencija mums leido suprasti, kad mokytis drauge yra kur kas smagiau. 

 • 2022 10 09

  Pradėjome mokslo metus su naujomis idėjomis, su eTwinning naujais projektais ir su naujais draugais iš Kroatijos ir Italijos. „LOOK AROUND CAREFULLY“ – projektas, kuris padės vaikams atidžiai apsidairyti aplink bei atrasti naujų įdomių dalykų ir atsakyti į klausimus:  Kas? Kodėl? Kur? 2c klasės mokytojos Svajūnė Ališauskienė ir Larisa Baronienė integravo ir pravedė anglų kalbos, dailės ir šokių pamoką „Trys stebuklingos spalvos – geltona, mėlyna, raudona.“ Nors vaikai turėjo tik tris spalvas, tačiau jie patys išsiaiškino, kaip išgauti ir kitas spalvas. Mokiniams pavyko nupiešti medį, kuris yra žalios bei rudos spalvos, gėles, kurios yra oranžinės ir violetinės spalvos. Svarbiausia, vaikai sugebėjo sukurti šokį, skirtą raudonai, mėlynai bei geltonai spalvai. Norėtumėme pasidalinti įspūdžiais bei pakviesti pasižiūrėti fragmentus iš mūšų integruotos pamokos.

 • 2021 10 26

  Vaikai visada užduoda daug klausimų. Jie nori sužinoti, kodėl atsiranda vaivorykštė arba kodėl mums pavyksta įjungti arba išjungti televizorių naudodami nuotolinio valdymo pultą. Nuo rugsėjo mėnesio pradėjome dar vieną naują projektą „Look Around Carefully“, kuriame mokytojai iš Lenkijos, Kroatijos bei Lietuvos nusprendė internetinėje erdvėje (eTwinning TwinSpase) atidaryti laboratoriją vaikams, kuri padės vaikams atsakyti į rūpimus klausimus bei suvokti mokslo paslaptis. Spalio mėnesį 4b klasės mokiniai bei mokytojos Larisa Baronienė ir Vilmantė Karaliūnaitė turėjo du nuotolinius susitikimus su projekto partneriais, kurių metu pravedė integruotą anglų kalbos, informacinių technologijų bei dailės pamoką. Pamokos metu vaikai kartojo anglų kalbos abėcėlę, išsiaiškinome, ką galime pamatyti danguje, žemėje bei vandenyje, žaidžiant KAHOOT, kurį sukūrė mokytoja iš Kroatijos. Naudojant programą COLORILLO, vienu metu piešėme projekto Logotipą. Kiekviena nuotolinės pamokos minutė buvo užpildyta įvairiomis veiklomis. Galiausiai 4b klasės mokiniai pagamino knygų skirtukus, kurie nukeliavo į Lenkiją bei Kroatiją – pas mūsų naujus draugus.

   

   


KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas