The Way We Live and Learn

2021 - 2022

 • Projekto kūrėja:

  Larisa Baronienė, Lietuva-Kaunas

 • Kauno Jono Pauliaus II
  gimnazijos dalyviai:

  Anglų kalbos mokytoja Larisa Baronienė
                                                                                                  

  Mokytojos    Vilmantė Karaliūnaitė , Aušra Sudikienė, Laima Babenskienė, Almanta Vizbarienė ir jų mokiniai (4b, 4c, 4d, 4e klasės)

   

   

 • Partneriai:

  Kanada, Estija, Čekija, Latvija

 • Projekto trukmė:

  2021 - 2022

   (1 m. - nuo rugsėjo mėn. iki liepos mėn.)

Projekto žurnalas

 • 2022 04 27

  Priartėjo prie pabaigos dar vienas eTwinning projektas „The Way We Live and Learn“, kuriame dalyvauja ketvirtų klasių mokiniai ir jų mokytojai. Vienas iš projekto etapų – dalintis patirtimis, mokytis naudotis technologijomis bei mokytis vieniems iš kitų. Kolegialus bendradarbiavimas yra naudingas tiek vaikams, tiek mokytojoms, nes padeda sukurti tinkamą aplinką klasėje bei visoje mokykloje. Balandžio 20 d. – 21 d. įvyko susitikimas su partneriais Estijoje Tartu Mart Reiniku mokykloje, kur anglu kalbos mokytoja Larisa Baronienė ne tik stebėjo įvairias veiklas, bet ir pravedė Estijos vaikams 4 pamokas. Daug įspūdžių bei daug įdomių idėjų buvo parsivežta, kurios tikrai atsiras ir mūsų veikloje, vykdant eTwinning projektus bei vedant pamokas.

 • 2021 12 16

  Mokytis nuotoliniu būdu dabartiniu laiku nėra naujiena, tačiau kai prie integruotos anglų kalbos bei dailės pamokos prisijungia draugai iš Estijos ir Latvijos, pamoka tampa įdomesnė. Tiek mokytojos, tiek ir mokiniai būna atsakingi už kiekvieną pamokos etapą. 4e klasės mokiniai gruodžio mėnesį turėjo tokią integruotą pamoką su mokiniais iš Latvijos, o 4d klasės mokiniai bendravo su mokiniais iš Estijos prieš Kalėdas, kadangi tai buvo viena iš eTwinning projekto „The Way We Live and Learn“ veiklos. Pamokų metu vaikai kartojo taisykles, kaip naudotis internetu žaidžiant Kahoot platformoje, kūrė nuostabus atvirukus tema „Winter is coming“ piešdami kartu su partneriais iš Latvijos ir Estijos bei ruošė dovanas savo draugams. Dėl mokytojų Larisos Baronienės, Aušrinės Sudikienės, Almantos Vizbarienės pedagoginio meistriškumo, tokios pamokos vaikams paprastai sukelia teigiamas emocijas bei palieka tikrai neišdildomų įspūdžių.

 • 2021 10 18

  Trečiasis projekto „ The Way We Live and Learn etapas buvo logotipo kūrimas. Šis etapas taip pat buvo  integruota dailes bei anglų kalbos pamoka. Vaikai piešė, kokį vaidmenį įvairios šiuolaikinės technologijos atlieka žmonių gyvenime. Galiausiai mokyklos hole spalio 15 d.  buvo surengta įspūdinga mokinių piešinių paroda . Šis etapas vaikams suteikė daug įspūdžių bei džiaugsmo, o geriausi piešiniai logotipui po balsavimo buvo apdovanoti.

   

 • 2021 10 15

  Išleisdami vaikus į gyvenimą mokytojai supranta, jog vaikai turi būti gerai supažindinti su šiuolaikinėmis technologijomis, kadangi įvairios šiuolaikinės technologijos yra neatskiriama mūsų gyvenimo dalis. Dėl to mokytojai taip pat turi tikslą padėti vaikams išmokti taisyklingai naudotis internetine erdve bei paaiškinti, kaip atskirti klaidingą informaciją nuo tikros. Atsižvelgiant į tai, spalio mėn. mūsų ketvirtokai žingsniavo į kitą projekto „ The Way We Live and Learn“ etapą: kalbėjomės apie skaitmeninį pilietiškumą, kuris ir yra apibrėžtas kaip tinkamas, atsakingas elgesys su technologijomis. Tai buvo pirmieji sąmoningi pradinukų žingsniai į informacinių technologijų pasaulį per eTwinning projektą.  Mūsų mokytojos Vilmantė Karaliūnaitė , Aušra Sudikienė, Laima Babenskienė, Almanta Vizbarienė  bei Larisa Baronienė  sėkmingai integravo anglų kalbos bei pasaulio pažinimo pamoką. Norėtume pasidalinti akimirkomis iš integruotos anglų kalbos bei pasaulio pažinimo pamokos.

 • 2021 09 29

     eTwinning projektai yra lyg kelias, kuris padeda tobulinti mokytojų darbą bei mokiniams suteikti galimybę įdomiai mokytis bendraujant bei bendradarbiaujant su mokiniais iš kitų šalių tiek nuotoliniu būdu, tiek, esant galimybei,  vykstant gyviems susitikimams. Rugsėjo mėnesį 4b, 4c, 4e, 4d klasių mokiniai bei jų mokytojos Vilmantė Karaliūnaitė , Aušra Sudikienė, Laima Babenskienė, Almanta Vizbarienė  pasakė visiems eTwinning projekto „The Way We Live and Learn“  dalyviams – „HELLO“. Taip mes startavome naują projektą, kuriame dalyvauja moksleiviai iš Estijos, Latvijos, Čekijos bei Kanados. Projektą sukūrė anglų kalbos mokytoja Larisa Baronienė.

   


KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas