Dar vienas projekto etapas

Spalio 16 d. mūsų gimnazijos pradinių klasių ketvirtokai per integruotas anglų kalbos ir pasaulio pažinimo pamokas tapo jaunaisiais mokslininkais.

Šios pamokos buvo vienas iš tarptautinio eTwinning projekto „The Young Scientists“ etapų. Pasiversti mokslininkais ir stebėti per mikroskopą mielių, svogūno ląsteles, atlikti kitus bandymus ir, pasitelkus stipriausią savo fantaziją, pateikti mokslinį  pasiūlymą, kaip išgelbėti bakterijų užpultas žuvytes Gemiuko akvariume pradinukams padėjo svečias – jaunasis mokslininkas iš Vilniaus universiteto studentų iGem komandos, paruošusios vaikams spalvinimo knygelę su užduotimis „(Ne)paslėptas gyvybės kodas“. Projekto dalyviai džiaugiasi galimybe pamatyti mikroskopą, o per mikroskopą – ląsteles ir nuoširdžiai dėkoja už pagalbą bei bendradarbiavimą  mokytojai Ramintai Svidinskaitei.

 

 

  • Hits: 405