Balandžio 29 d. 2a ir 2b klasės mokiniai aplankė Kėdainius, Pašilių stumbryną ir vieną iš gražiausių Lietuvoje gyvenviečių - Pelėdnagius

Balandžio 29 d. 2a ir 2b klasės mokiniai aplankė Kėdainius, Pašilių stumbryną ir vieną iš gražiausių Lietuvoje gyvenviečių - Pelėdnagius.

Pasigrožėję Kėdainių senamiesčiu, vėliau aplankėme stambiausius laukinius gyvūnus – stumbrus. Pašilių stumbrynas - tai viena įspūdingiausių vietų Panevėžio raj., kur galima gyvai pamatyti šiuos, į Lietuvos ir į tarptautinę raudonąją knygą įrašytus, gyvūnus.

  Pelėdnagiuose pasivaikščiojome ir susipažinome su šia istorine gyvenviete, apžiūrėjome rištų pelėdų parodą. Vaikai patys rišo apyrankes, naudodami daugiau kaip dviejų tūkstančių metų senumo siūlų rišimo techniką. Žaidė įvairius žaidimus, šaudė iš lanko, čiuožė ypatingomis slidėmis.

Edukaciją baigėme vaišėmis. Vaišinomės sūriu, morkų ir varškės pyragais, morkų sumuštinukais, kepta duona, gilių kava iš Lietuvos vardo tūkstantmečio  ąžuolyno. Klausėme pelėdų “ ūkavimo”, legendų, pasakų ir įdomybių apie pelėdas.

 Tai buvo išvyka, kurios metu ne tik bendravome, žaidėme, bet ir  sužinojome, patyrėme daug teigiamų emocijų…

  • Hits: 1103

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas