Mokysimės KTU klasėje

Balandžio 29 dieną vyko 8 klasių mokinių, besidominčių gamtos mokslais ir norinčių mokytis „KTU klasėje“, susitikimas su priėmimo komisija: gimnazijos direktore R. Latveliene, direktorės pavaduotojais ugdymui M. Šalčiuviene, kunigu A. Alminu bei gimnazijos tarybos pirmininku D. Vilku.

Mokiniai prisistatė, išsakė savo lūkesčius, norus, ateities planus ir vizijas, sužinojo apie universiteto teikiamas galimybes, kurios stiprins mokinių praktinius įgūdžius laboratorijose bei kitose erdvėse. Mokiniai, kurie mokysis 2022 – 2023 mokslo metais gimnazijoje steigiamoje „KTU klasėje“, gilins gamtos ir tiksliųjų mokslų žinias, ugdysis ir plėtos kompetencijas universitetiniu lygiu.

  • Hits: 1579

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas